Sylwestrowe warsztaty Yogi

𝐒𝐲𝐥𝐰𝐞𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐳 𝐣𝐨𝐠𝐚̨ 𝐧𝐚 𝐒𝐮𝐰𝐚𝐥𝐬𝐳𝐜𝐳𝐲𝐳́𝐧𝐢𝐞 jest dla Ciebie, jeśli marzysz o tym, by odetchnąć po świątecznym zawirowaniu i celebrować zakończenie roku z dala od szalonego zgiełku miasta. Zapraszam na koniec świata – do Siedliska Klangor, miejsca jak z baśni.
Zapraszam do przywitania Nowego Roku w 𝐂𝐈𝐒𝐙𝐘 - tej wewnątrz i ciszy płynącej z otaczającej nas natury. Z czasem na podsumowanie, pobycie ze sobą, w grupie życzliwych ludzi, z miękkim ruchem, zatrzymaniem, medytacją.
 
W przestronnym drewnianym domu mamy do dyspozycji przytulne i wygodne pokoje na piętrze, salon z widokiem na łąki i lasy, który na czas naszego warsztatu zamienia się w przestrzeń do jogi, spotkań, błogiego lenistwa przy kominku.
 
𝐉𝐎𝐆𝐀, 𝐙𝐎𝐆𝐀 𝐢 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐦𝐚𝐬𝐚𝐳̇𝐞
Dzielę się z Wami moim kilkunastoletnim doświadczeniem. Sekwencje będziemy budować w oparciu o łagodną vinyasę, gdzie mam na myśli łączenie ruchu z oddechem, yin yogę, elementy automasażu oraz zogę – integrację strukturalną w ruchu.
Poranne zajęcia będą łagodnie budziły medytacją, oddechem, ruchem i pozwolą rozruszać ciało po nocy.
Po południu zaproszę Was na zajęcia warsztatowe, gdzie pomiędzy pozycjami jogi będziemy wplatać płynny ruch z zogi, automasażu, technik relaksacyjnych.
Sylwester z jogą jest dla Ciebie, nawet jeśli nie masz żadnych doświadczeń w tym zakresie. To wspaniały sposób na wytchnienie, bycie w przyjaznej grupie – z przestrzenią dla siebie, fajnym czasem na podsumowanie minionego roku.
 
𝐃𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐨?
Wszystkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości osób uczestniczących. Zapraszam do udziału – niezależnie od poziomu "zaawansowania". Naprawdę – ruch jest dla każdego, praktykujemy lekko i przyjaźnie.
 
𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞?
Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej, w pobliżu jeziora Hańcza. Duży drewniany do to miejsce kameralne i przyjazne gościom pragnących odpocząć w ciszy i spokoju, w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Na parterze domu można wypocząć w wygodnym salonie z kominkiem i z pięknym widokiem na okolicę. Z parteru można wyjść na taras, do ogrodu i dalej na łąki i do lasu. Wszystkie pokoje gościnne mieszczą się na piętrze domu. Do naszej dyspozycji mamy pokoje 2-osobowe i 3-osobowe.
 
𝐏𝐥𝐚𝐧 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐳𝐝𝐮 „𝐒𝐲𝐥𝐰𝐞𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐳 𝐣𝐨𝐠𝐚̨ 𝐧𝐚 𝐒𝐮𝐰𝐚𝐥𝐬𝐳𝐜𝐳𝐲𝐳́𝐧𝐢𝐞"
środa – przyjazd od godz. 16:00
16:00 – powitalny posiłek
18:00 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja
20:00 – powitalny krąg
czwartek – niedziela
8:00 – medytacja / oddech
8:45 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – medytacja / joga / zajęcia warsztatowe
19:00 – kolacja
poniedziałek
8:00 – medytacja / oddech
8:45 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
11:00- podsumowanie warsztatu
13:00 – obiad
14:00 – zakończenie warsztatu
W wieczór sylwestrowy czeka nas:
– wycieczka z pochodniami – po spacerze sylwestrowe ognisko z poczęstunkiem
– uroczysta kolację przy kominku i przywitanie Nowego Roku!
 
𝐊𝐨𝐬𝐳𝐭 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐳𝐝𝐮
(obejmuje 5 noclegów, posiłki, kolację sylwestrową, zajęcia jogi)
𝟐𝟎𝟎𝟎 𝐳ł
Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych. Dojazd na miejsce we własnym zakresie (organizujemy się i kontaktujemy w sprawie dojazdu)
W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: 𝒆𝒎𝒊𝒍𝒊𝒂@𝒛𝒆𝒏𝒔𝒊𝒕𝒊𝒗𝒆.𝒑𝒍 oraz wpłatę zadatku (bezzwrotnego w przypadku rezygnacji) w wysokości 700zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.
W przypadku rezygnacji zwrot poniesionych kosztów (poza zadatkiem) będzie możliwy, jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych ode mnie, w takim przypadku zwracam całość wpłaconych środków.
 
𝐎 𝐦𝐧𝐢𝐞
Nauczycielka jogi, dyplomowana masażystka japońskich masaży Zen Shiatsu i Kassaji®. Od 12 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem.
W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Do praktyki jogi wplatam elementy automasażu, zogi, wzmacniania, technik pomagających lepiej poznać i zrozumieć swoje ciało.
Od dwunastu lat praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.
 
 
Zapraszam
Emilia